Elektronika

Over the years, Amwerk has built a culture of service, teamwork, and most important - innovation. With an exceptionally diverse staff and an average tenure of ten years, we are proud that people choose to build their careers with us.
KTS-AME | Elektronika
KTS-AME | Elektronika
Elektronika

Elektronika

  • Info

Firma AME s.r.o. se od začátku činnosti zaměřuje na dodávky náhradních dílů pro spotřební elektroniku a bílou techniku a prodej elektronických součástek. Všechny tyto činnosti se navzájem podporují a toto rozdělení aktivit pomáhá k růstu firmy z vlastních zdrojů. V dnešní době tvoří hlavní část velkoobchod a maloobchod dodáváme náhradní díly, dálkové ovladače a elektronické součástky pro servisy spotřební elektroniky v celé ČR, ale i pro obchodní a výrobní firmy.

Toto a vše další naleznete v našem internetovém obchodě na adrese www.ame.cz

https://www.kts-ame.cz/wp-content/uploads/2022/11/Nadeta.jpg
https://www.kts-ame.cz/wp-content/uploads/2022/11/Nadeta.jpg
Nadeta - náhradní díly ETA

Nadeta - náhradní díly ETA

  • Info

V roce 2022 jsme naše služby rozšířili o nákup divize Nadeta, která se od roku 1997 zabývá prodejem náhradních dílů domácích spotřebičů. Na počátku byly především díly na vysavače, kuchyňské roboty, vařiče, žehličky a další pomocníky značky ETA. V současné době se náš sortiment náhradních dílů na domácí elektrospotřebiče rozrostl o mnoho dalších českých i zahraničních značek. Jsou mezi nimi v prvé řadě náhradní díly na sporáky Mora, Gorenje, Gas, Bravo či Amica, topných těles do ohřívačů vody Dražice, Tatramat, General, Ariston, Hlavačka a Čech a také do rychlovarných konvic, automatických praček, myček nebo akumulačních kamen. Do portfólia námi dodávaných náhradních dílů patří také díly pro velkokuchyně nebo pečící trouby Zdice nebo odstraňovač vodního kamene Durgol. Mezi další populární zboží z našeho sortimentu jdou zařadit uhlíky do vrtaček, bouracích kladiv, úhlových brusek, okružních pil, rozbrušovaček, ale i praček, vysavačů a kuchyňských spotřebičů. Uhlíkové kartáče dodáváme na značky Black & Decker, Blr, Bosch, Dewalt, Eta, Hilti, Hitachi, Makita, Metabo, Narex, Protool, Whirlpool, Zelmer a další.

Toto a vše další naleznete v našem internetovém obchodě na adrese www.nadeta.cz